Wszystko dla zwierząt – doświadczenie i jakość.

Posted by Stefanidis, ul. Lotnicza 80, Wrocław on14.12.2017

Stefanidis – profesjonalne żywienie i pielęgnacja koni oraz zwierząt gospodarskich


Czym się zajmujemy:

STEFANIDIS - Zajmujemy się sprzedażą i dostarczaniem pasz, suplementów, witamin i podściółek oraz profesjonalnym doradztwem w żywieniu zwierząt: koni i zwierząt gospodarskich. Jesteśmy jedyną, największą i pierwszą w Polsce hurtownią, która oferuje asortyment wszystkich producentów pasz, suplementów oraz podściółek uznanych na świecie producentów materiałów dla zwierząt, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku spośród innych firm w tej branży. Jako jedyna firma obsługujemy znaczną większość ośrodków jeździeckich, stadnin koni, klubów sportowych, hodowców oraz zawodników. Współpracujemy z autorytetami w dziedzinie doradztwa ds. żywienia, zdrowia, pielęgnacji i higieny zwierząt. Posiadamy własny transport, dzięki czemu towar trafia do klienta szybko i sprawnie.


Czym się zajmujemy się firma STEFANIDIS:

Wprowadzamy na polski rynek najnowocześniejsze produkty.


Dbamy o bezpieczeństwo:

Stosujemy wyłącznie pewne dla zwierząt rozwiązania żywieniowe. Korzystamy z uznanych na świecie programów żywieniowych, np. firmy Hybrymin.


STEFANIDIS - Kim jesteśmy:

W dwóch zdaniach: jesteśmy profesjonalni i dbamy o zadowolenie klienta. Nasz klient jest bowiem dla nas największą wartością. Najważniejsze dla nas jest to, aby do nas wrócił, dlatego jesteśmy dla niego, a jego zadowolenie jest naszą misją. Nasi klienci to zawodnicy kadry narodowej jeździectwa, olimpijczycy (Paweł Spisak, Grzegorz Kubiak), największe kluby sportowe, stajnie, stadniny, właściciele i hodowcy koni.